Wire; FLY; stranded; Cu; 0.5mm2; PVC; black; 60V; 100m
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
FLY0.50-BK
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: FLY0.50-BK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; FLY; stranded; Cu; 0.5mm2; PVC; black; 60V; 100m
| Operating temperature | -40...105°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 60V |
| Cable external diameter | 2...2.3mm |
| Insulation colour | black |
| Type of wire | assembly |