Wire; FLY; 1x0.5mm2; stranded; Cu; PVC; brown; 60V; 2÷2.3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FLY0.50-BR/1
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: FLY0.50-BR/1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; FLY; 1x0.5mm2; stranded; Cu; PVC; brown; 60V; 2÷2.3mm
| Operating temperature | -40...105°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 60V |
| Cable external diameter | 2...2.3mm |
| Insulation colour | brown |
| Type of wire | assembly |