Wire; FLYW; 1x0.5mm2; stranded; Cu; PVC; blue; 60V; 2÷2.3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FLYW0.50-BL/1
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: FLYW0.50-BL/1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; FLYW; 1x0.5mm2; stranded; Cu; PVC; blue; 60V; 2÷2.3mm
| Operating temperature | -40...125°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 60V |
| Cable external diameter | 2...2.3mm |
| Insulation colour | blue |
| Type of wire | assembly |