Sensor: gas flow; Usup: 12÷24VDC; Range: ±999999,9l; 0÷50°C; IP40
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FM-215-8
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: FM-215-8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: gas flow; Usup: 12÷24VDC; Range: ±999999,9l; 0÷50°C; IP40
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Operating temperature | 0...50°C |
| IP rating | IP40 |
| Application | air, nitrogen |
| Kit contents | CN-F15-C1 cable |
| Output voltage | 0...5V DC |
| Output configuration | NPN |
| Type of sensor | gas flow |
| Measuring range | ±999999,9l |
| Connection | Ø8mm push-in |
| Flow | 100l/min |