Supercapacitor
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
72.0
Tootekood:
FM0H473ZF-1
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: FM0H473ZF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 5.5V DC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Leads | radial |
| Series | FM |
| Terminal pitch | 5mm |
| Capacitance | 47mF |
| ESR value | 200Ω |
| Spatial orientation | vertical |