FM25L04B-GTR Cypress DC 2022+TH SPQ 2500pc
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
FM25L04B-GTR-1
Tootja: CYPRESS
Tootja tootekood: FM25L04B-GTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele FM25L04B-GTR Cypress DC 2022+TH SPQ 2500pc
| Supply voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Quantity in package | 2500 |
| Memory organisation | 512x8bit |
| Packaging | Reel |
| Interface Type | SPI |
| Product type | FRAM |
| Mounting style | SMD/SMT |
| Unit Weight | 540 mg |
| Package/Case | SOIC-8 Narrow |
| Memory size | 4 kbit |
| Maximum clock frequency | 20 MHz |
| Moisture sensitive | Yes |