IC: FRAM memory; 1MbFRAM; SPI; 128kx8bit; 2÷3.6VDC; 40MHz; DFN8
Kordarv:
370.0
Minimum quantity:
370.0
Tootekood:
FM25V10-DG
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: FM25V10-DG
Spetsifikatsioon tootele IC: FRAM memory; 1MbFRAM; SPI; 128kx8bit; 2÷3.6VDC; 40MHz; DFN8
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2...3.6V DC |
| Case | DFN8 |
| Type of integrated circuit | FRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | SPI |
| Kind of memory | FRAM |
| Clock frequency | 40MHz |
| Memory organisation | 128kx8bit |