Electromagnetic valve; 3/2 NC; G 1/4"; Pressure: 1.5÷8bar; S: 24mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FME 32 14 ME NC
Tootja: PNEUMAT
Tootja tootekood: FME 32 14 ME NC
Spetsifikatsioon tootele Electromagnetic valve; 3/2 NC; G 1/4"; Pressure: 1.5÷8bar; S: 24mm
| Operating temperature | -20...70°C |
| Application | compressed air |
| Thread | G 1/4" |
| D dimension | 20mm |
| C dimension | 35mm |
| M dimension | 30mm |
| Type of pneumatic module | electromagnetic valve |
| Valve function | 3/2 NC |