Electromagnetic valve; 3/2 NC; G 1/8"; Pressure: 1.5÷8bar; S: 22mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FME 32 18 ME NC
Tootja: PNEUMAT
Tootja tootekood: FME 32 18 ME NC
Spetsifikatsioon tootele Electromagnetic valve; 3/2 NC; G 1/8"; Pressure: 1.5÷8bar; S: 22mm
| Operating temperature | -20...70°C |
| Application | compressed air |
| Thread | G 1/8" |
| D dimension | 17mm |
| C dimension | 30mm |
| M dimension | 25mm |
| Flow | 800l/min |
| Type of pneumatic module | electromagnetic valve |
| Valve function | 3/2 NC |