Fixing hammer; electric; 750W; 230VAC; 5200/min; 1.8J; 4m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FME500K-QS
Tootja: STANLEY
Tootja tootekood: FME500K-QS
Spetsifikatsioon tootele Fixing hammer; electric; 750W; 230VAC; 5200/min; 1.8J; 4m
| Supply voltage | 230V AC |
| Kind of package | case |
| Cable length | 4m |
| Operating modes | blocking, drilling, percussion drilling |
| Maximum power | 750W |
| Kind of holder | SDS-PLUS |
| Kind of tool | electric |
| Type of power tool | fixing hammer |
| Drilling capacity | 13mm (steel), 26mm (concrete) |