Percussion drill; electric; 850W; 220÷240VAC,230VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FMEH850K-QS
Tootja: STANLEY
Tootja tootekood: FMEH850K-QS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Percussion drill; electric; 850W; 220÷240VAC,230VAC
| Supply voltage | 220...240V AC, 230V AC |
| Kind of package | case |
| Operating modes | drilling, percussion drilling |
| Maximum power | 850W |
| Kind of holder | snap-on |
| Kind of tool | electric |
| Type of power tool | percussion drill |
| Drilling capacity | 13mm (steel) |