Sensor: inductive; -25÷70°C; OUT: NO; IP67; 500mA; Housing: M8; 10VA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FMMA3
Tootja: CARLO GAVAZZI
Tootja tootekood: FMMA3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: inductive; -25÷70°C; OUT: NO; IP67; 500mA; Housing: M8; 10VA
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP67 |
| Body material | stainless steel |
| Cable length | 2m |
| Range | 10mm |
| Switched voltage | ≤ 500V AC |
| Output configuration | NO |
| Type of sensor | inductive |
| Switching capacity | 10VA |
| Switched current | 500mA |
| Switch housing | M8 |