Resistor: metal film; THT; 180kΩ; 3W; ±1%; Ø5x15.5mm; axial
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
FMP300FRF73-180K
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: FMP300FRF73-180K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; THT; 180kΩ; 3W; ±1%; Ø5x15.5mm; axial
| Mounting | THT |
| Power | 3W |
| Resistance | 180kΩ |
| Type of resistor | metal film |
| Operating voltage | 750V |
| Tolerance | ±1% |
| Leads | axial |
| Length | 15.5mm |
| Diameter | 5mm |
| Max. overload voltage | 1kV |