Sensor: inductive; -25÷75°C; OUT: NO; IP67; 3A; Housing: M12; 60VA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FMPA9S1
Tootja: CARLO GAVAZZI
Tootja tootekood: FMPA9S1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: inductive; -25÷75°C; OUT: NO; IP67; 3A; Housing: M12; 60VA
| Operating temperature | -25...75°C |
| IP rating | IP67 |
| Body material | plastic |
| Cable length | 2m |
| Range | 17mm |
| Switched voltage | ≤ 230V AC, ≤ 230V DC |
| Output configuration | NO |
| Type of sensor | inductive |
| Switching capacity | 60VA |
| Switched current | 3A |
| Switch housing | M12 |