Driver
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FNB41060
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: FNB41060
Spetsifikatsioon tootele Driver
| Output current | 10A |
| Mounting | THT |
| Case | SPMAA-A26 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Number of channels | 6 |
| Technology | Motion SPM® 45 |
| Power dissipation | 32W |
| Topology | IGBT three-phase bridge, NTC thermistor |
| Frequency | 20kHz |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Kind of integrated circuit | 3-phase motor controller, IPM |