FNP300-1012G
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FNP300-1012G
Tootja: BEL
Tootja tootekood: FNP300-1012G
Spetsifikatsioon tootele FNP300-1012G
| Output current | 25A |
| Supply voltage | 60V DC |
| Operating temperature | 0...50°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 12V |
| Insulation voltage | 4kV |
| Efficiency | 83% |
| Number of outputs | 2 |
| Kind of power supply | AC/DC |