Tape: duct; W: 25mm; L: 25m; Thk: 0.3mm; orange; natural rubber
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FO2525
Tootja: HPX
Tootja tootekood: FO2525
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: duct; W: 25mm; L: 25m; Thk: 0.3mm; orange; natural rubber
| Operating temperature | ≤ 60°C |
| Resistance to | water |
| Width | 25mm |
| Length | 25m |
| Thickness | 300µm |
| Type of tape | duct |
| Tape material | polyethylene coated cloth |
| Kind of adhesive | natural rubber |
| Tape features | does not reflect light, leaves no glue residue after remove, one sided adhesive |