Optocoupler
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FODM1009R2
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: FODM1009R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler
| Mounting | SMD |
| Case | SSOP4 |
| Number of channels | 1 |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Insulation voltage | 5kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 70V |
| CTR@If | 200...400% @5mA |