Optocoupler, 1 Channel, SOP, 4 Pins, 50 mA, 3.75 kV, 300 %
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FODM217D
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: FODM217D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler, 1 Channel, SOP, 4 Pins, 50 mA, 3.75 kV, 300 %
| Mounting | SMD |
| Case | Mini-flat 4pin |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 4 |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Turn-on time | 3µs |
| Insulation voltage | 3.75kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Turn-off time | 3µs |
| CTR@If | 300...600% @5mA |