Power LED; white; COB; 1200mA; P: 41.6W; 5967÷6630(typ)-7293lm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FORTIMO SLM C 840 1211 L19 2828 G7
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: FORTIMO SLM C 840 1211 L19 2828 G7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power LED; white; COB; 1200mA; P: 41.6W; 5967÷6630(typ)-7293lm
| Dimensions | 28x28x1.5mm |
| LED colour | white |
| LED version | COB |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.382; y: 0.38 |
| Colour temperature | 4000K |
| LED current | 1.2A |
| Light source efficiency | 159lm/W |