Power LED; white; COB; 750mA; P: 25.4W; 2835÷3150(typ)-3465lm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FORTIMO SLM C 927 1208 L15 2024 G7
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: FORTIMO SLM C 927 1208 L15 2024 G7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power LED; white; COB; 750mA; P: 25.4W; 2835÷3150(typ)-3465lm
| Operating voltage | 33.9V DC |
| LED colour | white |
| LED version | COB |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.458; y: 0.41 |
| Colour temperature | 2700K |
| LED current | 750mA |
| Light source efficiency | 124lm/W |