Power LED; white; COB; 750mA; P: 25.7W; 3705÷3900(typ)-4290lm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FORTIMO SLM C 930 1208 L15 2024 G7HE+
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: FORTIMO SLM C 930 1208 L15 2024 G7HE+
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power LED; white; COB; 750mA; P: 25.7W; 3705÷3900(typ)-4290lm
| Dimensions | 24x20x1.6mm |
| LED colour | white |
| LED version | COB |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.434; y: 0.403 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LED current | 750mA |
| Light source efficiency | 152lm/W |