Power LED; white; COB; 900mA; P: 31W; 4418÷4650(typ)-5115lm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FORTIMO SLM C 930 PW 1210 L15 1919G7NHE+
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: FORTIMO SLM C 930 PW 1210 L15 1919G7NHE+
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power LED; white; COB; 900mA; P: 31W; 4418÷4650(typ)-5115lm
| Power | 31W |
| LED colour | white |
| LED version | COB |
| Front | flat |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LED current | 900mA |
| Light source efficiency | 150lm/W |