Spectrum analyzer; In.imp: 50Ω; 0.005÷2000MHz; LAN,USB; 3kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FPC-P2
Tootja: ROHDE & SCHWARZ
Tootja tootekood: FPC-P2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spectrum analyzer; In.imp: 50Ω; 0.005÷2000MHz; LAN,USB; 3kg
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Kind of connector | RJ45, USB |
| Dimensions | 396x185x156mm |
| Kind of display used | color |
| Display resolution | 1366x768 |
| Input impedance | 50Ω |
| Producer guarantee (months) | 36 |
| Type of meter | spectrum analyzer |