Spectrum analyzer; In.imp: 50Ω; 0.005÷8000MHz; USB; LCD 7"; manual
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FPH-INH8
Tootja: ROHDE & SCHWARZ
Tootja tootekood: FPH-INH8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spectrum analyzer; In.imp: 50Ω; 0.005÷8000MHz; USB; LCD 7"; manual
| Supply voltage | 100...240V AC |
| IP rating | IP51 |
| Kind of connector | USB |
| Version | manual |
| Kind of display used | LCD 7" |
| Display resolution | 800x480 |
| Input impedance | 50Ω |
| Producer guarantee (months) | 36 |
| Standard equipment | mains cable, USB cable, user's manual |
| Type of meter | spectrum analyzer |