Handheld spectrum analyzer; In.imp: 50Ω; 0.005÷3000MHz; USB; IP51
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FPH-P4
Tootja: ROHDE & SCHWARZ
Tootja tootekood: FPH-P4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Handheld spectrum analyzer; In.imp: 50Ω; 0.005÷3000MHz; USB; IP51
| Supply voltage | 100...240V AC |
| IP rating | IP51 |
| Kind of connector | USB |
| Version | manual |
| Frequency | 5kHz...3GHz |
| Kind of display used | LCD 7" |
| Display resolution | 800x480 |
| Input impedance | 50Ω |
| Producer guarantee (months) | 36 |
| Standard equipment | mains cable, USB cable, user's manual |
| Type of meter | spectrum analyzer |