Transport wheel; Ø: 160mm; W: 40mm; H: 195mm; rigid; 200kg; -30÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FPPE-1603-5000
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FPPE 1603 5000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 160mm; W: 40mm; H: 195mm; rigid; 200kg; -30÷80°C
| Operating temperature | -30...80°C |
| Material | elastomer |
| Version | rigid, with mounting plate |
| Height | 195mm |
| Base dimensions | 140x110mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70±5 |
| Force kg | 200kg |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 160mm |