Transport wheel; Ø: 200mm; W: 40mm; H: 235mm; rigid; 225kg; -30÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FPPE-2003-5000
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FPPE 2003 5000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 200mm; W: 40mm; H: 235mm; rigid; 225kg; -30÷80°C
| Operating temperature | -30...80°C |
| Material | elastomer |
| Version | rigid, with mounting plate |
| Height | 235mm |
| Base dimensions | 140x110mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70±5 |
| Force kg | 225kg |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 200mm |