Transport wheel; Ø: 100mm; W: 32mm; H: 128mm; rigid; 150kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FPPF 1001 5000
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FPPF 1001 5000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 100mm; W: 32mm; H: 128mm; rigid; 150kg
| Version | rigid, with mounting plate |
| Height | 128mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Base dimensions | 105x85mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 150kg |
| Wheel width | 32mm |
| Wheel diameter | 100mm |