Transport wheel; Ø: 160mm; W: 40mm; H: 195mm; rigid; 150kg; -20÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FPPM-1603-2100
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FPPM 1603 2100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 160mm; W: 40mm; H: 195mm; rigid; 150kg; -20÷80°C
| Operating temperature | -20...80°C |
| Material | rubber |
| Version | rigid, with mounting plate |
| Height | 195mm |
| Base dimensions | 135x110mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 85 |
| Force kg | 150kg |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 160mm |