Transport wheel; Ø: 125mm; W: 40mm; H: 156mm; rigid; 150kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FPPP 1251 1000
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FPPP 1251 1000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 40mm; H: 156mm; rigid; 150kg
| Version | rigid, with mounting plate |
| Height | 156mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Base dimensions | 105x85mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 150kg |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 125mm |