Transport wheel; Ø: 200mm; W: 50mm; H: 235mm; rigid; 200kg; -20÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FPSM-2003-2100
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FPSM 2003 2100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 200mm; W: 50mm; H: 235mm; rigid; 200kg; -20÷80°C
| Operating temperature | -20...80°C |
| Material | rubber |
| Version | rigid, with mounting plate |
| Series | SM |
| Height | 235mm |
| Base dimensions | 135x110mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 85 |
| Force kg | 200kg |
| Wheel width | 50mm |
| Wheel diameter | 200mm |