FPT705-230-R
Tootja: EATON ELECTRONICS
Tootja tootekood: FPT705-230-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele INDUCTOR, SHLD, 230NH, 13A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 650mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Operating current | 13A |
| Inductance | 230nH |