Switch-disconnector; Poles: 4; DIN; 63A; 400VAC; FR300; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FR 304 63
Tootja: LEGRAND
Tootja tootekood: FR 304 63
Spetsifikatsioon tootele Switch-disconnector; Poles: 4; DIN; 63A; 400VAC; FR300; IP20
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP20 |
| Series | FR300 |
| Mechanical durability | 20000cycles |
| Current rating | 63A |
| Rated voltage | 400V AC |
| Type of protection | switch-disconnector |