Capacitor: electrolytic; 1F; 5.5VDC; ESR: 60Ω; THT; -20÷+80%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FR0H105ZF
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: FR0H105ZF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; 1F; 5.5VDC; ESR: 60Ω; THT; -20÷+80%
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 5.5V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 7.62mm |
| Body dimensions | Ø21.5x22mm |
| Capacitance | 1F |
| ESR value | 60Ω |
| Spatial orientation | horizontal |