Resistor: metal film; fusible; THT; 3.9kΩ; 1W; ±10%; Ø3.5x10mm
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
FRN01WK0392A10
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: FRN01WK0392A10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; fusible; THT; 3.9kΩ; 1W; ±10%; Ø3.5x10mm
| Mounting | THT |
| Power | 1W |
| Resistance | 3.9kΩ |
| Type of resistor | metal film |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | axial |
| Length | 10mm |
| Body dimensions | Ø3.5x10mm |
| Diameter | 3.5mm |
| Leads dimensions | Ø0.54x28mm |
| Kind of resistor | fusible |