Resistor: metal film; fusible; THT; 47Ω; 2W; ±10%; Ø5x12mm; axial
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
FRN02WK0470A10
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: FRN02WK0470A10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; fusible; THT; 47Ω; 2W; ±10%; Ø5x12mm; axial
| Mounting | THT |
| Power | 2W |
| Resistance | 47Ω |
| Type of resistor | metal film |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | axial |
| Length | 12mm |
| Body dimensions | Ø5x12mm |
| Diameter | 5mm |
| Leads dimensions | Ø0.7x25mm |
| Kind of resistor | fusible |