Resistor: metal film; fusible; THT; 33Ω; 3W; ±10%; Ø5.5x16mm; axial
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
FRN03WK0330A10
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: FRN03WK0330A10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; fusible; THT; 33Ω; 3W; ±10%; Ø5.5x16mm; axial
| Mounting | THT |
| Power | 3W |
| Resistance | 33Ω |
| Type of resistor | metal film |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | axial |
| Length | 16mm |
| Body dimensions | Ø5.5x16mm |
| Diameter | 5.5mm |
| Leads dimensions | Ø0.7x28mm |
| Kind of resistor | fusible |