Resistor: metal film; fusible; THT; 1.2Ω; 500mW; ±5%; Ø3x9mm; axial
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
FRN0W2J012JA10
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: FRN0W2J012JA10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; fusible; THT; 1.2Ω; 500mW; ±5%; Ø3x9mm; axial
| Mounting | THT |
| Power | 500mW |
| Resistance | 1.2Ω |
| Type of resistor | metal film |
| Tolerance | ±5% |
| Leads | axial |
| Length | 9mm |
| Body dimensions | Ø3x9mm |
| Diameter | 3mm |
| Leads dimensions | Ø0.6x28mm |
| Kind of resistor | fusible |