Antenna; CB; 0.72m; 3dBi; 500W; magnet; black; Len: 4m; UHF
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FS 60M
Tootja: FARUN
Tootja tootekood: FS 60M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; CB; 0.72m; 3dBi; 500W; magnet; black; Len: 4m; UHF
| Power | 500W |
| Kind of connector | UHF |
| Colour | black |
| Cable length | 4m |
| Antenna gain | 3dBi |
| Base diameter | 115mm |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 720mm |
| Frequency range | CB |
| Antenna fixing | magnet |