COB LED tape; white warm; LED/m: 384; 5mm; white PCB; IP20; 180°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FS100242700R520COB384
Tootja: KGP ELECTRONICS
Tootja tootekood: FS100242700R520COB384
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele COB LED tape; white warm; LED/m: 384; 5mm; white PCB; IP20; 180°
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Width | 5mm |
| LED colour | white warm |
| Light source features | white PCB |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LEDs' features | without cover |
| Maximum power per meter | 10W/m |