LED tape; white warm; 3528; LED/m: 144; 10mm; white PCB; IP20; 120°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FS115243000R1520
Tootja: KGP ELECTRONICS
Tootja tootekood: FS115243000R1520
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; 3528; LED/m: 144; 10mm; white PCB; IP20; 120°
| Case | 3528 |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Width | 10mm |
| LED colour | white warm |
| Light source features | white PCB |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 85 |
| LEDs' features | without cover |
| LED per meter amount | 144 |