LED tape; white neutral; 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP44
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FS144244050R544
Tootja: KGP ELECTRONICS
Tootja tootekood: FS144244050R544
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white neutral; 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP44
| Case | 5050 |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP44 |
| Width | 10mm |
| LED colour | white neutral |
| Light source features | white PCB |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LEDs' features | in jacket |
| LED per meter amount | 60 |
| Maximum power per meter | 14.4W/m |