LED tape; RGB; 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP20; 120°; 14.4W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FS14424RGBR520
Tootja: KGP ELECTRONICS
Tootja tootekood: FS14424RGBR520
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; RGB; 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP20; 120°; 14.4W/m
| Case | 5050 |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Width | 10mm |
| LED colour | RGB |
| Light source features | white PCB |
| LEDs' features | without cover |
| LED per meter amount | 60 |
| Maximum power per meter | 14.4W/m |