LED tape; white neutral; 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FS288244000R520
Tootja: KGP ELECTRONICS
Tootja tootekood: FS288244000R520
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white neutral; 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB; IP20
| Case | 2835 |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Width | 10mm |
| LED colour | white neutral |
| Light source features | white PCB |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 85 |
| LEDs' features | without cover |
| LED per meter amount | 120 |