LED tape; RGBW; 5050; LED/m: 96; 12.5mm; white PCB; IP65; 120°; 30W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FS30024RGBWR565
Tootja: KGP ELECTRONICS
Tootja tootekood: FS30024RGBWR565
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; RGBW; 5050; LED/m: 96; 12.5mm; white PCB; IP65; 120°; 30W/m
| Case | 5050 |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Width | 12.5mm |
| LED colour | RGBW |
| Light source features | white PCB |
| Colour temperature | 3000K |
| LEDs' features | in gel |
| LED per meter amount | 96 |
| Maximum power per meter | 30W/m |