Blower heater; 750W; IP20; DIN EN50022 35mm; 112x82x225mm; 230V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FSHT750
Tootja: Alfa Electric
Tootja tootekood: FSHT750
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Blower heater; 750W; IP20; DIN EN50022 35mm; 112x82x225mm; 230V
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP20 |
| Leads | screw terminals |
| Fan efficiency | 44m<sup>3</sup>/h |
| Mounting rail size | TS35 |
| Protection class | I |
| Heating capacity | 750W |
| Inrush current max | 3.6A |