Microswitch TACT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
277.0
Tootekood:
FSM2JMTR-1
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: FSM2JMTR
Spetsifikatsioon tootele Microswitch TACT
| Mounting | SMT |
| Operating temperature | -35...85°C |
| Type of switch | microswitch TACT |
| Max. contact resistance | 100mΩ |
| Illumination | none |
| Electrical life | 40000cycles |
| Key stroke | 0.25mm |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Switching method | OFF-(ON) |
| Operating Force | 1.8N |
| Button shape | rectangular |
| Button height | 5mm |