Microswitch TACT
Kordarv:
1200.0
Minimum quantity:
1200.0
Tootekood:
FSM2JSMLTR
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: FSM2JSMLTR
Spetsifikatsioon tootele Microswitch TACT
| Mounting | SMT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Type of switch | microswitch TACT |
| Leads | for soldering |
| Contact material | copper alloy |
| Max. contact resistance | 100mΩ |
| Body dimensions | 6x6x4.3mm |
| Mechanical durability | 200000cycles |
| Illumination | none |
| Electrical life | 100000cycles |
| Key stroke | 0.25mm |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Switching method | OFF-(ON) |
| Operating Force | 1N |
| Button shape | round |
| Button height | 4.3mm |