Transport wheel; Ø: 125mm; W: 50mm; H: 160mm; rigid; 490kg; -30÷130°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FSRN-1253-6443
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FSRN 1253 6443
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 50mm; H: 160mm; rigid; 490kg; -30÷130°C
| Operating temperature | -30...130°C |
| Material | polyamide |
| Version | rigid, with mounting plate |
| Series | RN |
| Height | 160mm |
| Base dimensions | 135x112mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 490kg |
| Wheel width | 50mm |
| Wheel diameter | 125mm |